Wspomnienia z Warsztatów Ekologicznych „BIOkomponenty a ŚRODOWISKO”

strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 24.
wspomnienia

W lipcu odbyły się dwa turnusy szkoleń w miejscowościach Sromowce Wyżne i Rabka – Ponice. Uczestnikami warsztatów byli laureaci konkursów organizowanych przez zachodniopomorskie Oddziały i Koła LOP.

W trakcie siedmiu dni dzieci i młodzież ze szkół podstawowych i gimnazjum uczestniczyła w wielu zajęciach audytoryjnych i warsztatowych, prelekcjach w terenie, eksperymentach oraz grach, konkursach i quizach. Została przeszkolona z zakresu wiedzy dotyczącej BIOpaliw i BIOkomponentów oraz atrakcyjnie spędziła czas wśród rówieśników w zdrowym klimacie polskich gór.

Galeria:
Otoczeni BIOmasą